POZNAJ NOWĄ CONCORDIĘ AUTO

Więcej o Auto Casco bez udziałów własnych

Udziały własne potrafią zaskakiwać. Miałeś otrzymać 3000 zł odszkodowania? Dostaniesz tylko 2700 zł, bo był wyprowadzony udział własny w wysokości 10%.

W Nowej Concordii Auto pozwoliliśmy udziałom własnym wyginąć – po to, aby nie sprawiały nieprzyjemnych niespodzianek.

Więcej o Auto Casco bez zaskakujących ograniczeń

Franszyza integralna określa, za jakie szkody zostanie wypłacone odszkodowanie. Jeśli ustalono ją na poziomie 500 zł, to oznacza, że możesz zapomnieć o odszkodowaniu, jeśli uszkodzenia Twojego auta są poniżej tej kwoty.

W Nowej Concordii Auto franszyz brak – bo po co je stosować? Ty najlepiej będziesz wiedzieć, czy zgłaszać drobną szkodę czy nie.

Więcej o Assistance Premium dla wymagających

1000 km holowania w Polsce i w Europie – nawet po awarii? Tak, to możliwe w Nowej Concordii Auto. W wariancie Premium ubezpieczenia Assistance otrzymasz nie tylko długie holowanie, ale również samochód zastępczy nawet na 10 dni.

Wariant Premium możesz wykupić, gdy ubezpieczasz auto osobowe w ramach Auto Casco.

Więcej o rewelacyjnym Assistance w cenie OC

W cenie ubezpieczenia OC w Nowej Concordii Auto otrzymujesz ubezpieczenie Assistance. Co o nim warto wiedzieć? Przyda się, gdy zderzysz się z innym autem lub zwierzęciem. Po kolizji przysługuje holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski albo naprawa pojazdu na miejscu.

Aby otrzymać ten cenny dodatek, wystarczy ubezpieczyć w Concordii swoje auto osobowe, dostawcze, motocykl lub motorower.

Więcej o zniżce dla rolnika

W Concordii doceniamy rolników – naszych głównych klientów. Specjalnie dla nich mamy 15% zniżki. Taką zniżkę otrzymują rolnicy, którzy mają lub mieli jakiekolwiek ubezpieczenie rolne w Concordii (np. ubezpieczenie upraw, maszyn rolniczych, gospodarstwa itp.).

Więcej o ochronie zniżki OC

Masz już komplet zniżek za jazdę bez stłuczki w ubezpieczeniu OC? To świetnie – zadbaj o to, aby ich nie utracić. To niewielki koszt, który czyni cuda. Sprawia, że przy wznowieniu ubezpieczenia zapominamy o Twojej przypadkowej stłuczce w poprzednim roku.

Więcej o NNW chroniącym poza pojazdem

Kiedy kończy się ochrona w ramach ubezpieczenia NNW przy polisie komunikacyjnej? Wydaj 10 zł więcej i nie szukaj odpowiedzi na to pytanie. Za kwotę jednej wizyty w myjni otrzymasz odszkodowanie również wtedy, gdy wypadek będzie miał miejsce w Twoim domu, ogródku lub gospodarstwie.

Ochrona w ramach tego wariantu dot. wszystkich właścicieli wpisanych do dowodu rejestracyjnego.

Więcej o Autoszybach

Szyby nie należą do najtrwalszych materiałów na świecie, a ich wymiana to często spory koszt. Dlatego warto dołączyć do ubezpieczenia OC lub AC Autoszyby. Poranny widok stłuczonej szyby w ukochanym aucie zrani Twoje serce, ale nie opróżni portfela.

Autoszyby są dostępne dla samochodów osobowych oraz dostawczych.

Data aktualizacji strony: 02.06.2020 r.