NOWA CONCORDIA AUTO

Polub #noweAuto Facebooku

Zobacz nasze wcześniejsze posty

Poznaj produkt inaczej niż zwykle – sprawdź Nową Concordię Auto!

PRODUKTY

Odmieniona oferta

Nowa Concordia Auto

Już od dzisiaj możecie Państwo oferować ubezpieczenie Nowa Concordia Auto.

Najważniejsze korzyści

  • AC bez pułapek – żadnych udziałów własnych, franszyz i amortyzacji – nic klienta nie zaskoczy.
  • Bez względu na wartość pojazdu, wymagamy tylko jednego zabezpieczenia przeciw kradzieży.
  • Nielimitowane holowanie po kolizji w cenie OC w ramach assistance.
  • W wariancie Assistance Standard do 250 km holowania dla samochodów w każdym wieku, również po awarii, zarówno w Polsce, jak i całej Europie.
  • W wariancie Assistance Premium, aż do 1 000 km limitu holowania i aż do 10 dni pojazdu zastępczego. Wszystko to w nowej, niższej cenie!
  • Wprowadzamy nowe rozwiązania w NNW, np. rozszerzamy ochronę o wypadki niezwiązane z ruchem pojazdu za jedyne 10 zł.
  • Nowy produkt Autoszyby, dzięki któremu klient może skorzystać z naprawy lub wymiany szyby w wyspecjalizowanej sieci warsztatów na terenie całej Polski.

WAŻNE! Na szczególnie atrakcyjne ceny mogą liczyć obecni lub byli klienci rolni Concordii. Klient, który korzystał lub korzysta z ubezpieczenia rolnego, uzyska dodatkową zniżkę na zakup ubezpieczenia w ramach oferty Nowa Concordia Auto.

W Rubinecie oferta „Nowa Concordia Auto” jest prezentowana w przyjazny i przejrzysty sposób – zapraszamy Państwa do przeliczania i sprawdzania zakresów i cen.

W Strefie Agenta na www.concordiaubezpieczenia.pl znajdziecie Państwo dokumenty potrzebne w procesie sprzedaży. Przygotowaliśmy też szereg grafik, które nie pozwolą przejść obojętnie obok naszej oferty! Na pewno zobaczycie je w wielu miejscach – zachęcamy również do ich dystrybucji w mediach społecznościowych czy korespondencji mailowej z klientami.

Szanowni Państwo – Nowa Concordia Auto z Wami i dla Was od dziś! Sprawdźcie to!

Sprawdź Nową Concordię Auto

Zniżka w Agro Casco

Dla ubezpieczających warzywa, ziemniaki i buraki cukrowe

Klienci, którzy ubezpieczą warzywa, ziemniaki lub buraki cukrowe w Concordii, niezależnie od areału, otrzymają dodatkowy rabat 15% na Agro Casco.

Zniżka, która wydrukuje się na polisie ubezpieczenia upraw, ważna jest do 31.12.2020 r. Jeśli klient będzie chciał skorzystać z przysługującego rabatu, musi ubezpieczyć przynajmniej jedną maszynę w ryzyku AC. Zniżka naliczy się automatycznie w systemie Rubinet (identyfikacja po numerze pesel/regon), a na ekranie, po przeliczeniu składki, pojawi się stosowny komunikat.

Na czym polega promocja?

Udzieleniu dodatkowej zniżki 15% na Agro Casco dla ubezpieczających warzywa, ziemniaki lub buraki cukrowe w sezonie Wiosna 2020. Zniżka nadawana jest niezależnie od klasy BM i nie powoduje ustalania BM na poziomie stawki podstawowej. Zniżka nie łączy się z innymi zniżkami nadanymi w oparciu o zgody CRZ, stawkami ostatecznymi czy zniżką budżetowaną.

Warunki otrzymania zniżki

  1. Klient ubezpieczający uprawy warzyw, ziemniaków lub buraków cukrowych.
  2. Zgodność danych: pesel/regon ubezpieczonego na polisie upraw warzyw = pesel/regon ubezpieczonego na polisie Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy. W przypadku polis Agro Casco gdzie występuje leasing (w roli ubezpieczonego), do porównania zgodności danych bierze się dane użytkownika głównego.
  3. Ubezpieczenie przynajmniej jednej maszyny w ryzyku AC, niezależnie od wybranego wariantu ubezpieczenia i sposobu wykorzystania maszyny.

Szanowni Państwo – wiosenny sezon ubezpieczania upraw rolnych trwa – zapraszamy do współpracy!

Tylko 69 zł za OCK dla ciągników rolniczych

Promocja na ubezpieczenie ciągników (od 1.05)

Od 1 maja do 31 sierpnia 2020 roku będzie trwała kolejna, ostatnia już odsłona promocji na ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (OCK) dla ciągników rolniczych starszych niż 15 lat.

Specjalna cena – tylko 69* zł!

Wyjątkowa cena obowiązuje nowych klientów (polisy z serią 01) i dotyczy polis z ochroną rozpoczynającą się w okresie trwania promocji, ale samą polisę można wystawić już dziś.

Zaproponuj swoim klientom uprawowym ubezpieczenie majątku rolnego, w tym ciągników, nawet starszych niż 15 lat! Z Concordią warto!

________

*) Cena promocyjna jest stała i nie łączy się ze zniżką Bonus Malus.

Rejestracja maszyn rolniczych a koronawirus

Ułatwienie dla klientów

Obecna sytuacja związana z ogłoszoną pandemią ma wpływ na możliwość rejestracji pojazdów przez naszych klientów. Informujemy, że możliwe jest wystawianie polis z pełną ochroną zarówno w zakresie AC jak i OCK dla tych maszyn, które powinny być zarejestrowane, a obecnie nie mogą. Po zarejestrowaniu takiej maszyny, konieczne będzie sporządzenie aneksu do polisy, ze wskazaniem numeru rejestracyjnego.

Prosimy o informowanie klientów, że zarejestrowanie maszyny i zgłoszenie jej numeru rejestracyjnego powinno odbyć się w terminie 14 dni od chwili ogłoszenia dostępności urzędów.

OBSŁUGA I SZKODY

Rejestracja w portalu i-Rolnik

Podanie adresu e-mail na polisie rolnej jest ważne

Od 16 marca rolnicy ubezpieczeni w Concordii mogą rejestrować się w serwisie i-Rolnik i zyskać dostęp m.in. do prognozy pogody oraz listy polis.

Część informacji na i-Rolniku objęta jest tajemnicą ubezpieczeniową, więc zadbaliśmy o odpowiednie bezpieczeństwo, w tym bezpieczeństwo przy zakładaniu konta. Weryfikacja tożsamości następuje przy rejestracji, kiedy sprawdzamy zgodność numeru PESEL, numeru polisy i adresu e-mail osoby rejestrującej z danymi systemowymi, a więc tymi podanymi w polisie. Jeśli dane się zgadzają, wówczas konto zostaje założone, a na podany adres e-mail zostaje wysłany link aktywacyjny, w który zakładający konto musi kliknąć, by konto aktywować. Jeśli dane przy rejestracji nie są zgodne z tymi z polisy, pojawi się odpowiedni komunikat o błędzie.

Bardzo ważne jest więc, aby na polisach rolnych (dot. ubezpieczenia upraw, maszyn rolniczych, gospodarstwa, produkcji zwierzęcej, koni) wpisywali Państwo adres e-mail Ubezpieczającego, z którego on faktycznie korzysta. Umożliwi to bezproblemowe założenie konta w serwisie i-Rolnik.

Szkody z upraw najlepiej zgłaszać on-line

Szybko i wygodnie

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na sytuację z koronawirusem kontakt telefoniczny z nami w sprawie zgłoszenia szkody może być utrudniony.

Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania szkód:

Przepraszamy za niedogodności.